شما اینجا هستید:   اخبار | آرشیو اخبار
اخبار
سامانه اینترنت بانک اقتصاد نوین، برترین سامانه این خدمت در کشور
Created by on 15/08/2011 05:10:39 ب.ظ


دبیرخانه پنجمین کنفرانس بانکداری الکترونیکی ، سامانه اینترنت بانک اقتصاد نوین را به عنوان برترین سامانه این خدمت در کشور معرفی کرد. به گزارش روایط عمومی بانک اقتصاد نوین دبیرخانه کنفرانس بانکداری الکترونیکی پس از بررسی‎های دقیق و کارشناسانه ، لوح تقدیر برترین سامانه اینترنت بانک کشور را به بانک اقتصاد نوین اهدا کرد.

سامانه جدید اینترنت بانک اقتصاد نوین با هدف ارتقای امنیت، افزایش کیفیت و سهلوت دسترسی مشتریان برای انجام خدمات بانکی متنوع با امکانات جدید در فروردین ماه امسال مورد بهره برداری قرار گرفت که این نسخه علاوه بر ارایه خدمات قبلی خدمات جدیدی به مشتریان این خدمت ارایه می کند.اعلام موجودی، مشاهده صورتحساب، افتتاح صورتحساب، انتقال وجه داخلی (عادی، مستمرو گروهی)، انتقال وجه کارت به کارت (داخلی وشتابی) ، انتقال وجه بین بانکی سانتا، انتقال وجه بین بانکی پایا (عادی و دسته ای)، مشاهده تسهیلات اعطایی و پرداخت اقساط ، مدیریت کارت (مشاهده، انسداد، انتقال وجه و پرداخت قبض ) ، مدیریت چک (درخواست ، ثبت مبلغ و انسداد ) ، در نسخه جدید اینترنت بانک اقتصاد نوین کیبورد مجازی ایجاد شده که این کیبورد ضریب امنیت تراکنش‎های این خدمت را در حد استاندارد‏های بین المللی قرارداده ، ضمن این که در نسخه جدید اینترنت بانک اقتصاد نوین چهار حالت رمز عبور طراحی شده است .

لازم به ذکر است در دومین روز برگزاری پنجمین کنفرانس بانکداری الکترونیکی مهندس فریبرز قربانبان مدیر مهندسی زیر ساخت بانک اقتصاد نوین با موضوع کارآفرینی سازمانی و خدمات بانکداری الکترونیکی سخنرانی کرد.

در این کنفرانس دو روزه که طی روزهای 5 و6 مرداد ماه در تهران برگزار شد 28 نفر از متخصصان و کارشناسان داخلی و خارجی بانکداری الکترونیکی سخنرانی کردند.

 

منبع : اداره روابط عمومی بانک اقتصاد نوین

print
rating
  نظرات کاربران